Yazılımı Devam Eden ve Hazırlık Aşamasında Olan Yeni Projelerimiz
Ayzasoft; hızla büyümeye devam eden ve kadrosunda bulundurduğu uzman ve tecrübeli ekip ile özel sektörler için özel yazılımlar ve projeler ile hizmet sunan profesyonel bir yazılım/bilişim firmasıdır. Günümüz teknolojisinin sunduğu tüm imkanları kullanarak her sektör ve ölçekte kurumsal şirketlere yazılım çözümleri sunmakta ve Türkiye’nin öncü firması olma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

AyzaSoft, müşterilerinin ticari pozisyonlarını ve beklentilerini teknoloji dünyasına taşıyarak, firmanın daha hızlı, daha güvenli ve yenilikçi teknolojiyi kullanarak sağlıklı ortamda kazancını arttırması ve bilgiye erişimi hızlandırması için profesyonel çözümler sunmaktadır. İşini kolaylaştırmak, hızlandırmak ve büyütmek isteyen kurumlara/firmalara masaüstü, web ve mobil uygulamalar ile hizmet sunmaya devam etmektedir.

Diş Klinikleri Yönetim ve Hasta Takip Yazılımı

Diş kliniklerinin yönetim, hasta takibi, muhasebe ve randevu ihtiyaçlarını gözönünde bulundurarak geliştirilmekte olan bir yazılımdır. Yazılım ile diş kliniklerinin bütün işlemlerini tek bir program üzerinden gerçekleştirebilmene imkan sağlanacaktır.
Yazılım masaüstü, web ve mobil olarak geliştirilecektir.
Gelişmiş randevu sistemi ile randevu alma, hasta kayıt, tedavi, ödeme dönemleri tek bir ekrandan kontrol edilebilir. Bu bilgilere cep telefonlarından, tabletlerden, dizüstü veya masaüstü bilgisayarlarından erişmek ve kullanmak mümkündür. Gerektiğinde bilgiler SMS veya e-mail yoluyla da gönderilebilir/alınabilir.
Kolay, anlaşılır ve hataları engelleyici arayüzleri sayesinde doktor ve personellerin öğrenme & kullanma süreçleri hızlı ve kolay olmaktadır.
Barkod entegrasyonu ile doktor/firma stok maliyetleri ve analizleri, kritik stok seviyesi, talep ve teklif hazırlama gibi bir çok işlem kolaylıkla yapılabilmektedir.
Tüm çalışanların ve doktorların cari hesaplarını, borç alacak bakiyelerini, çek, senet takiplerini başka bir muhasebe yazılımına ihtiyaç duymadan gerçekleştirmek mümkündür.
Gelişmiş raporlama özelliği sayesinde gelir-gider raporları, klinik/doktor performans raporlarını, Sağlık Bakanlığı ile ilgili raporları doğru, internet bağlantısının olduğu her yerden ve cihazdan almak mümkündür.
Gelişmiş yetkilendirme sistemi ile her personel için ayrı ayrı rol tanımlayabilme ve yetkilendirme sistemi.
Ve daha bir çok özellik...
Durumu : Tamamlandı

Aktüerya

Aktüeryal alan, insanların; doğum, ölüm, hastalık, sakatlık, emeklilik gibi yaşamını; yangın, kaza, deprem, sel, hırsızlık gibi mal varlığını etkileyen olaylara bağlı, mücbir sebepler ve bu olayların finansal etkileriyle ilgilenir.

Aktüeryal alanda tazminat hesaplamaları yapan kişiler, bu tür olayların oluşma riskini irdelemek, olasılıklarını tahmin etmek ve bu olayların finansal etkileri üzerinde bilimsel değerlendirme ve programlarını oluşturmak üzerine sonuçlar ortaya koyarlar. Aktüeryal hesaplamalar günümüzde tazminat hukuku içerisinde değerlendirilmektedir.

Tazminat Hukukunda trafik ve iş kazalarında yaralanan kişiler için iş göremezlik tazminatı ve vefat durumunda geride kalanlar için destekten yoksun kalma tazminatı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aktüerya Hesaplama programı dava takip yazılımına entegre edilmiş olup yaklaşık iki yıldır birçok hukuk bürosu ve avukat tarafından kullanılmaktadır.

Özellikle güncel kanunlara uygun olarak hazırlanmasından ve doğru sonuç üretmesinden dolayı yaygın olarak tercih edilmektedir.

Durumu : Tamamlandı

Çiftçibilir

Çiftçiler için hazırlanmış ilan sayfasıdır.

Çiftçilerin veya çiftçilere satış yapan diğer tüm üretici ve satıcıların ürünlerini pazarlayabileceği bir yazılımdır.
Sitede; tarla, arsa, bağ/bahçe, fidan, traktör, tarım makineleri, güneş enerji sistemleri, gübre, tohum, zirai ilaç gibi tüm ürünleri kolay yoldan satmak için ilan verilebilir.

Çiftçilerimizin ikinci el tarım araçlarını pazarlayabilemeleri veya aradıkları ürünü bulabilmeleri çok kolay.

Çiftçilerimiz ürettikleri ürünlerini bu sitede sergileyerek daha çok müşteriye ulaşabilecek ve değerinde satabileceklerdir.

Çiftçilere hitap eden gübre, zirai ilaç, tarım alet ve makineleri gibi tüm ürünleri pazarlamak çok daha kolaylaşacaktır.

“Çiftçilerin ortak buluşma noktası...”

Durumu : Devam Ediyor

Ön Muhasebe

Ön muhasebe yazılımı
Ayzasoft tarafından geliştirilecek online-masaüstü-mobil Ön Muhasebe yazılımı işletme sahiplerine işletmelerini yönetmelerinde hız, kolaylık ve maliyet avantajı sağlamayı hedeflemektedir. Yazılım ile internet erişimi olan her yerden anında işlem yapabilmeyi, gerektiğinde fatura keserek müşteriler ile paylaşabilmeyi, müşteri ve tedarikçi ile olan alacak-borç takibini de istendiği her yerden gerçekleştirebilmek mümkün olacaktır. Müşterilerinizden yapılacak tahsilatları ve tedarikçilere yapılacak ödemeler sonrası işlemleri kaydederek çok daha verimli çalışma ortamı sağlayacaktır.

Yazılım İçeriği
Birçok yeni özelliği barındıracak olan Ayzasoft Ön Muhasebe Yazılımında; Fatura, Sipariş Takibi ve Yönetimi, Gelir-Gider Takibi, Stok Takibi ve Yönetimi, Çek Takibi, Cari Hesap, Kasa-Banka, e-Fatura/e-Arşiv Fatura Yönetimi, Depo Takibi ve Yönetimi, Çalışan ve Masraf Takibi, Entegrasyonlar gibi birçok modül bulunacaktır. Yazılımı internet erişiminin olduğu her yerden -bilgisayar (masaüstü/web), tablet ya da akıllı cep telefonu- kullanmak ve istenen her türlü raporu almak mümkün olacaktır.

Ayzasoft Ön Muhasebe Yazılımı ile;
E-Faturanızı Kolay Kesebilme,
E-Arşiv Entegrasyonu ile Maliyetlerden Tasarruf Sağlama,
Tüm E-Ticaret Satışlarını Tek Panelden Faturalandırma,
Kolay Gelir-Gider Takibi Yapabilme,
Kolay Cari Hesap Takibi Yapabilme,
Sağlıklı Stok ve Depo Yönetimini Sağlayabilme,
Kolay İçe-Dışa Veri Aktarabilme,
Gelişmiş Raporlama Özelliği vb.

Durumu : Hazırlık Aşamasında